Künye

Platform: PC

CrossFire Online

CrossFire Online sizleri, kaosun hakim olduğu bir dünyada sınırsız aksiyona davet ediyor. Z8 Games firması tarafından yayınlanan bu popüler yapım, MMOFPS türüne yeni bir soluk getirmeyi başarmıştır. Çünkü bu yapım, alternatiflerine kıyasla çok daha fazla özelleştirilebilir içerik sunmaktadır. Bu sayede oyundaki karakterinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilecek ve böylece, daha kişisel bir oyun deneyimi yaşayabileceksiniz.

Tamamıyla ücretsiz olarak sunulan CrossFire Online, şu an için Türkçe dil desteğine sahip değildir. Ancak oyunun ülkemizdeki popülaritesi göz önüne alındığında, yakın bir dönemde CrossFire Online’da Türkçe dil desteği görmemiz mümkün olabilir. Oyunda, Global Risk ve Black List adında iki farklı grup çatışmaktadır. Arkadaşlarınız ile birlikte hangi tarafta yer alacağınızı seçerek, bu amansız mücadelede siz de yerinizi alabilirsiniz.

CrossFire Online Grafik Kalitesi İle Ön Plana Çıkıyor

 


CrossFire Online, piyasadaki diğer MMOFPS oyunları ile kıyaslandığında, daha yüksek kalitedeki grafikleri ile dikkat çekmektedir. Bu sayede CrossFire Online’da sizleri tam anlamıyla görsel bir şölenin yanı sıra, çok daha kaliteli oyun atmosferi beklemektedir. Ayrıca, yapımda yer alan birbirinden eğlenceli oyun modları sayesinde, eğlenceli vakitler geçirebilecek ve bu modlar için üreteceğiniz birbirinden farklı taktikler ile rakiplerinize korku salabileceksiniz.

Oyunda yer alan modlara yakından bakmak gerekirse;

Hero Mode: Bu modda, mutantları avlayarak, insanları kurtarabileceksiniz.

Escape: Klasik bayrak kapmaca modu.

Zombie Mode: Adından da anlaşılacağı üzere, zombiler ile savaşacağınız oyun modu.

Team Death Match: Takım halinde çatışmaların yapıldığı bir başka klasik FPS modu.

Free For All Mode: Herkesin düşman olarak oyunda yer aldığı mod.

Search and Destroy: Haritada rastgele yerleştirilmiş olan bombaları tespit edip, etkisiz hale getirme modu.

CrossFire Online, yüksek grafik kalitesi ve birbirinden eğlenceli oyun modları sayesinde sizleri sınırsız bir eğlenceye davet ediyor.

Crossfire Z8 Point E-pin Türkiye Distribütörü MMİS GAMES

Smile Gate firması tarafından geliştirilen, tüm zamanların en çok oynanan ve gelir getiren oyunu olarak kabul edilen MMO FPS (Multi Player Online First Person Shooter) türündeki Crossfire Online, büyük küçük fark etmez, herkes tarafından hayli sevilen ücretsiz oynanabilen oyundur.Tüm dünyadan FPS severlerin vazgeçilmez oyunu haline gelen Crossfire 2013 yılının en fazla gelir elde eden oyunu olarak tarihe geçti! Gerek daimi olarak yenilenen silahlar, gerek oyun modları, gerekse de hayli akıcı oyun mantığı, Crossfire'ın her daim popülaritesini korumasını sağlıyor. Bu oyun eskimez!


Oyun Black List ve Global Risk adı altına iki karşıt grubun amansız mücadesine sahne oluyor.


Black List kürselleşme ve kapitalizme karşı kurulan örgütün paralı askerleri tarafından oluşturulmuştur. Hiçbir kanun ve nizam tanımayan bu örgütün tek amacı ise Global Risk’i durdurmak! Eski gizli servis askerlerinin oluşturduğu Global Risk ise,acımasız terör eylemleri doğrultusunda dünyayı kaotik ve karmaşık bir ortama sürükleyerek düzen kurmayı amaçlamaktadır.Silah tüccarları ve terör baronları ile işbirliği yapan Global Risk,Crossfire’de durdurulması bir hayli zor! Bu iki karşıt görüşün mücadelelerine ise birden fazla oyun modu ve harita ev sahipliği ediyor. Şimdi bu mod ve haritalara göz atalım.


Herkes Tek (Free For All) :Tüm oyuncuların tek tabanca birbirlerine karşı verdiği mücadeledir.Bu oyunda kardeş kardeşi tanımıyor.

Takımla Ölüm Maçı (Team Death Match): FPS oyunlarının en çok sevilen modu olan TDM,bir haritada en fazla 8’erli 2 rakip takımın mücadelesini içerir.

Kaçış Modu (Escape Mode):,Hayatta kalmak için zombiler ile yaşanan kıyasıya mücadeleyi içerir.

Bul ve Yok Et (Search and Destroy): Bomba Kurma modu olarak bilinir.Black List terör eylemleri doğrultusunda bomba yerleştirir, Global Risk ise bombayı bularak etkisiz hale getirmeye çalışır.

Kahraman(Hero)Modu:İnsanların yaratıkları,yaratıklarında insanları yok etme çabasına sahne olan bu modda kahramanlık esastır!

Wave Modu: FPS oyun tütünde ilk MOBA motifli bu oyun modunda,diğerlerinden farklı olarak sınıf seçimi mevcuttur.Tahrip edici,Yıkıcı,Keskin Nişancı,Canavar,Doktor,Panter ve Kalkan gibi sınıflardan birini seçin ve FPS ve MOBA türünün karışımı olan modun keyfini çıkarın.

Crossfire’da EagleEye,Blackwidow, Port, Factory, Ceyhan, Mexico, Sub Base, The Mine,Desert Storm, Santoria, Downtown,Egypt, adı altına tüm FPS severlerin zevkine hitap eden aksiyon dolu haritalar bulunmaktadır. Crossfire tamamen ücretsiz (free to play) FPS oyunudur. Ancak Crossfire Z8 Point satın alarak oyun içerisinde silah, cephane, karakter, bomba ve diğer tüm eşyaları satın alabilir ve daha hızlı rütbe kasabilirsiniz. Son olarak Crossfire Z8 Point E-Pin kodlarını MMİS GAMES'den aldığınızda, bonus kazançlarınız da olacak. Kim daha çok e-pin yani silah - mühimmat, karkater ve zırh gibi özel oyun içi eşyaları istemez ki?

 

 

 

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi