Crossfire Oyun Modları

Oyun Modları

EscapeModu

Bu modda takımlar her zaman ki GR ve BL olmak üzere gibi ikiye ayrılır. GR takımı BL takımının ışınlanma yerine girmesini engeller. Süre bitene kadar üstte yazan sayı kadar ışınlanma yerine girilirse veya zaman biterse takımlar değişir ve GR takımı BL kıyafetleri ile ışınlanma yerine girmeye başlar, bu seferde BL takımı GR kıyafetleri ile ışınlanma yerini korur.

 

 

 

Ghost Mode - Hayalet Modu

GhostMode

İşte bir benzersiz mod daha. BL takımı bu modda görünmez olur ve sadece bıçak kullanabilir. BL görevi bombayı kurmak veya rakibi yoketmektir. GR takımıda diğer normal ellerde olduğu gibidir. GR görevi düşmanı yoketmek veya kurulan bombayı imha etmektir.

 

 

 

Hero Mode - Hero Modu

HeroModu

Kahraman ol ve Mutant işgalini bitir! Ekstra güçlerini ve süper silahını kullan! Mutantların görevi insanlarıda Mutant yapmaktır. İnsanlar ise Mutantları yok etmek zorundalardır.

 

 

 

Team Death Match - Takım Öldürme Oyunu

TeamDeathMatch

Süre bitmeden en çok karşı takımı öldüren kazanır. Tek amaç rakibi öldürmektir.

 

 

 

SearchDestroy - Bul ve Yoket

SearchDestroy

GR takımı süre bitmeden önce ya bombayı kurup patlatacak yada rakibin yokedecek. BL takımı ise ya kurulan bombayı imha edecek yada bomba kurulmasını önleyecek.

 

Free For All - Önüne Çıkanı Vur

FreeForAll

İyi bir oyuncu olduğunu göstermenin bir kanıtı da FFA modlarıdır. Bu modlarda herkes tek başınadır. Belirlenen sayı kadar en çok adam öldüren oyunu kazanır.

 

Zombie Mode - Zombi Modu

ZombiMod

4 kişiyle zombilere karşı sınırsız mermiyle direniş göstermek ister misiniz? Unutmayın, her canlının zombisi vardır!

Eklenme: 06.04.2012

İzlenme: 798

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi