Gameforge Oyunları

Ürünler Fiyat Stok Adet Sepet
Gameforge 5 TRY E-Pin
4.8 TL
Gameforge 10 TRY E-Pin
9.6 TL
Gameforge 25 TRY E-Pin
23.7 TL
Gameforge 50 TRY E-Pin
47.4 TL
Gameforge 125 TRY E-Pin
117.3 TL
Gameforge 250 TRY E-Pin
233.8 TL

Siparişleriniz:

Tarayıcı oyunlarının ortaya çıkmaya henüz yeni başladığı 2000’li yılların başında kullanıcılara sunulan Ogame, yalnızca metin ve resim tabanlı olsa da uzun süreli eğlence imkanı sunan yapısı ile kısa zamanda milyonlarca kişinin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Kullanıma açıldığı ilk günden bu yana geride kalan on iki sene içerisinde onlarca sunucunun açılıp kapanmasına şahit olan oyun, an itibarı ile iki milyon düzenli ziyaretçisi ve yirmiden fazla sunucusu ya da kendi tabirinde evren ile hayatına devam etmektedir. Yayıncılık hakları Gameforge tarafından satın alındıktan sonra içerik ve yönetim olarak köklü bir revizyona giden Ogame, klasik tarzı arzu eden oyuncu kitlesinin tepkisi ile karşılaşsa da, zaman içerisinde alınan geri dönüşler, geleceğe yönelik yatırımların ne denli yerinde uygulandığını gözler önüne sermiştir. Ogame, ister bilgisayar ister de mobil cihazlar üzerinden arzu edildiği an oynanabilen ve kullanıcısına aylar boyu sürdürebileceği oyun keyfini yaşatabilen başarılı bir yapımdır.

Ogame evrenine giriş yapan kişi boş ve küçük bir gezegende uzay macerasına atım atmaktadır. Elinde bulunan sınırlı kaynaklar ve çevreden toplanabilecek olan madenler ile küçük çağlı tesislerin inşasına başlayan kişi, zamanla kuracağı uzay gemisi üretim merkezleri sayesinde evrenin derinliklerine de yolculuk sağlayabilmektedir. Keşif gemilerini mevcut gezegen veya düşmanların varlığını sorgulamak için uzay boşluğuna gönderen oyuncu, bu sayede kendine yakın halde bulunan boş gezegenleri sömürgeleştirebilmekte veya hali hazırda savunmasız olan oyuncuların hammaddelerinin bir kısmını ele geçirebilmektedir. Her iki şekilde de büyüme hızına olumlu katkı sağlayan Ogame kullanıcısı, ana gezegenindeki gelişmeleri sürdürebilecektir.

Yapımın, üzerinden geçen uzun zamana rağmen halen büyük bir istek ve keyifle oynanmasının sırrı, kişilere sunduğu sınırsız sayılabilecek işlev yelpazesinden kaynaklanmaktadır. Ogame evreninde asla ulaşılabilecek son bir nokta veya yüzde yüzü keşfedilecek bir arazi parçası bulunmadığı için, kişi gücünü pratikte sonsuza kadar arttırarak, bulunduğu evrenin süper gücü haline gelmeye çalışabilmektedir. Özellikle bilimkurgu fanatiklerinin büyük ilgi gösterdikleri oyun, Yıldız Savaşları gibi popüler film serilerinde görülen pek çok uzay aracının da zaman içerisinde sahip olunabilmesine imkan vermektedir. Özellikle oldukça üst seviyelerde yaratılabilen Ölüm Yıldızı, deneyimli oyuncuların favorileri arasında bulunmaktadır.

Oyunun kullanıma açıldığı günden beri hiçbir zaman ücretli bir şekilde sunulmaması ve sunulmayacak olması da, kullanıcıların takdirini kazanan bir durumdur. Arzu eden kişiler Ogame Karanlık Madde‘lere Gameforge E Pin satın alarak bazı özel içerik ve hızlandırıcılara ulaşabilseler de, genel anlamda bir ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ogame Karanlık Madde satın alımlarınızı MangırKart alışverişlerini Durmaplay üzerinden gerçekleştiren oyun severler, hem başarılı yapım içerisindeki en gelişmiş sistemleri ve yenilikleri direkt kullanma şansına sahip olurken hem de keyif aldıkları bu köklü uygulamanın yayınına devam edebilmesi için maddi destekle bulunmuş olmaktadırlar. Sizler de bir an önce Ogame evrenlerinden dilediğinize adım atarak, uzay maceranıza başlayabilirsiniz.

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi