Gpay Kartsız İşlem Ödeme Bİldirimi Nasıl Yapılır ?

1- Ödeme bildirim sayfasına giriyoruz.

 

2-Açılan sayfada Gpay kısmına basıp yatırdığınız bankayı seçiniz ve diğer istenen bilgileri de girip ödeme bildir butonuna basınız.

 

3-Açılan sayfada karşımıza çıkan bildiri de tanıtımı geç tuşuna basıyoruz. Daha sonra sağ üst köşede kırmızı renkte olan 'HAVALE BİLDİRİMİ YAP' Yazan butona basıp işlemimize devam ediyoruz.

 

 

 

 

4-Bu adımda ise yukarıda ki resimde yer alan tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurup işlemi onayla butonuna basıyoruz. Onayla butonuna bastıktan sonra işlemi yaptığınız telefon numaranıza bir sms kodu gelecektir. Sms kodunu girdikten işlemimizi tamamlıyoruz.

 

NOT 1 : Eğer sitemize yaptığınız ilk ödeme ise , yukarıda ki adımı tamamladıktan sonra karşınıza bir ekran daha çıkıcaktır. O ekranda istenen AD-SOYAD , TC KİMLİK NUMARASI VE DOĞUM YILI bilgilerinizi girdikten sonra işlemi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

NOT 2 : AD-SOYAD kısmına sistem otomatik olarak sitedeki üye adınızı atmaktadır. Lütfen AD-SOYAD kısmını silerek elle tekrar giriş yapınız.

NOT 3 : Ödemeyi yatıran kişi ile bildiren kişinin farklı olması durumunda ödemeniz kesinlikle onaylanmayacaktır. Lütfen yatıran kişinin bilgileri ile bildirim yapınız. Özellikle yatıran kişinin cep telefonunun kullanılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Lütfen bu konu için canlı destek hattımıza bağlanmayınız.

Eklenme: 25.06.2018

İzlenme: 79

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi