Künye

Platform: PC

 

Hounds The Last Hope

 

Koreli oyun stüdyosu Reborn Games ve Netmarble iş birliği ile 2015 yılı içerisinde Türkiye'de yayınlanacak olan Hounds, BUFF yayımcılığında oyunseverler ile buluşuyor. Kendine has rol yapma elementleri ile aksiyon türünü harmanlayan Hounds'da ister tek başınıza yapay zekaya karşı, isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte birbirinden tehlikeli düşmanlara karşı aksiyon dolu savaş ve görevlere katılabilirsiniz. 

Yeni nesil grafikleri, tamamen seslendirilen ve ara videolar ile desteklenmiş hikaye modu ile fark yaratan Hounds, bir aksiyon oyununda göremeyeceğiniz derinlikle karakter özelleştirme seçenekleri ile hayalinizdeki askeri yaratmanız için size imkan sunacak. Çoklu oyunculu modlarını hem arkadaşlarınızla birlikte, hem de diğer oyunculara karşı birer rakip olarak oynayabilecek, turnuvalarda kendinizi kanıtlamak için fırsatları ele geçireceksiniz.

 

Şu anda test aşamasında olan Hounds: The Last Hope, 2015 yılı içerisinde %100 Türkçe içerik ve ücretsiz olarak tüm oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyunun kapalı beta testlerine katılmak için betaya kaydol bölümünden kayıt olabilirsiniz.

 

Hounds The Last Hope

Tamamen Türkçe dil desteği ve Türkiye'deki sunucularıyla Türkiye'ye gelen yeni MMOTPS türündeki online oyun Hounds: The Last Hope'u inceliyoruz.

 

Tüm dünya Wickbroke orduları tarafından işgal altında. Tüm insanlık bir gün daha fazla yaşayabilmek için direnmeye devam ediyor. Ancak umut her geçen gün biraz daha tükeniyor. Şimdi sıra sende.

Hounds birliklerine katıl ve insanlığın Son Umudu için savaş!

Tamamen Türkçe ve ücretsiz
Yukarıdaki mottoyla Türkiye'ye gelen Hounds The Last Hope, MMOTPS türünde yeni nesil grafikler ve tamamen Türkçe yapısıyla dikkat çekiyor.

Sunucular Türkiye'de
Sunucuları tamamen Türkiye'de olan Hounds: The Last Hope, oyunculara tamamen kendi bölgelerinden rakipler seçiyor. Yani rakipleriniz Türk, oyunun dili de tamamen Türkçe.

Sunucuların Türkiye'de olması ayrıca internet hızı açısından da avantaj sağlıyor.

Gelişmiş ticaret ve klan deneyimi
Farklı oyun modları ve zengin karakter gelişimi sayesinde, geliştirdiğiniz bazı eşyaları satabiliyor ya da geliştirmeden doğrudan gelişimleri satın alabiliyorsunuz. Ayrıca gelişmiş bir klan deneyimi sunan oyun, takım savaşlarını oldukça keyfli bir hale getiriyor.

Ücretsiz indirin
Oyunla ilgili pek çok bilgiye ulaşmak, oyunu indirmek ve üye olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İnceleme videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler...

 

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi