Künye

Platform: PC

Türkçe MMOFPS Zula

Tamamen Türk oyun yapım şirketi MadByte Games tarafından geliştirilen Zula, yine bir Türk oyun yayın şirketi olan Lokum Games etiketiyle yayınlanıyor. Yalnızca Türkiye'de değil, tüm dünyada beklenen Zula'nın Çin ve özellikle de Ortadoğu ülkerinden çok büyük destekçisi var. Ayrıca belirtmek gerekiyor ki Zula'nın epin kodlarını (Altın) yalnızca MMİS GAMES'de bulacaksınız. Bu da şu demek: Zula her açıdan %100 Türk oyunudur! Hile yok! Oyun %100 Türkçe’dir. Eğlence Seviyesi ise her daim en tepededir. Ayrıca Zula sürekli güncellenen içeriğe sahiptir. Ramazan etkinlikleri, bayram etkinlikleri ve özel günlere yönelik silah dükkanında satışı gerçekleştirilen silahlar bunlara en büyük örnektir. Zula yapısı itibariyle tamamen bir MMOFPS oyunudur. Karakterinizi geliştirecek; Acemi Er'den AstSubay'a, Yüzbaşı'ya, Albay'a ve General'e kadar rütbe atlayacaksınız. Böylelikle kullandığınız silahlar da çeşitlilik gösterecek. Oyundaki haritalar da tamamen Türkiye'den esinlenmedir. Zula'nın Düğün Salonu, İstanbul Levent Metrosu ve Üsküdar haritaları buna en büyük örnek olarak gösterilebilir. Silah isimlerinden karakter adlarına, oyunun açılış menüsü ile profil ekranı ve bütün seslendirmeler %100 Türkçe olacak şekilde yapılandırıldı. Zula fps oyunu alfa testlerinde büyük ölçüde sevildi.


"Zula Altın ile silahlar, armor, karakter ve ekipmanlar alabiliyorsunuz. MMİS GAMES'de Zula Altın satın alırken PayPal ve ATM’den kartsız para yatırma seçeneğini de güvenle kullanabilirsiniz.”


Zula Oyun Parası: Altın Epin Kodu

Zula’da Modern gerçekçi silahlar ile Gladyo'ya kafa tutuyorsunuz. Oyunun tanıtıldığı Game arenalarda, kafelerde ve oyun fuarlarında büyük izdiham oluştu. Oyuncular özellikle Zula'nın grafik kalitesine ve oynanabirliğine odaklanmış durumda. Zula'nın yapımcıları oyunun en düşük sistem özelliklerinde dahi test edildiğini ve oyunun en düşük sistem özelliklerinde dahi çalıştığını belirtiyordu ki, bu bizim için de inanılır gibi değildi! Ama test ettik ve inandık! Gerçekten de Zula en düşük sistem özelliklerinde bile çok rahat bir şekilde lagsız - takılmadan çalışıyor. Oyunun akıcılığı hiçbir şekilde sekteye uğramıyor! Zula'nın modellemeleri hayal ürünü dizaynlar değil, gerçek hayattan alınma! Modellerin hatları ve karakteristlik özellikleri -Silah tutma, koşma, bakışlar- tamamen model alınan insanlardan kopyalandı. Keza silahlar da gerek tasarımları açısından gerekse de ağırlık, atış hızı ve kullanımları yönünden bire bir şekilde gerçek silahların yapısı ile iç içe geçirildi. Zula'da gerçekçilik ön planda olurken, oynanış ise alışılmış-istenen FPS oyunlarının yapısı ile örtüşüyor. Bu da oyuncuların en az 2 kat daha zevkli bir FPS deneyimi yaşayacağı anlamına geliyor. Bakalım Gladyo ile Zula ekibi arasında yaşanan savaşın seyri hangi yöne doğru gidecek? Turnuvalar geliyor, etkinlikler başlayacak, hileye ve cheat programlarına ise asla izin verilmeyecek. Yılın en çok beklenen FPS oyunu Zula'da her oyuncu kendinden bir parça bulacaktır!


Zula Altın Nasıl Yüklenir?

1- Zula Oyun siresine üyelik bilgileriniz ile güvenli giriş yapın.

2- Ekranın sol tarafındaki Epin bölümünü tıklayın.

3- Karşınıza çıkan ekrana Zula epin kodunu (Altın) eksiksiz bir şekide girin.

Oyun tamamen ücretsiz sitesinden indirebilirsiniz.

Harita
Oyunun haritaları gerçekten muazzam. Tamamen türkleri yansıtan haritaları var örneğin üsküdar haritasında duvarda Ferdi Tayfur, İbrahim Tatlises’ın posterleri felan var. Oyuna durmadan harita ekliyorlar daha bugün Safranbolu haritasını ekleyeceklerini açıkladılar.

Silah
Oyunda bir çok silah var ama silahlar her mmofps oyunundaki gibi oyun içi parayla satın alınabiliyor. Aynı şekilde silahlar konusunda türk oyunu olduğunu belli ediyor bir çok türk silahı oyunda mevcut.

Karakterler
Oyunda tüm fps oyunlarında olduğu gibi bir iyi bir kötü sınıf var. Kötü sınıf yabancılardan oluşuyor. İyi sınıf ise Kurtlar vadisindeki ağır abi oyuncular gibi kişilerden oluşuyor ama oyuncuların hikayelerin eklenmesi güzel oyunun açılış yerlerinde bu hikayeler yazıyor.

Grafik
Grafikler çok çok güzel değil ama kötüde değil beni tamamen memnun etti.

Oynanış
Oynanış olarak güzel ama alışana kadar biraz zorluk çekiyorsunuz.

Klan
Oyununda birde klan muhabbeti var. Klanı 10.seviyeye ulaşan ve bir miktar para ile açabiliyorsunuz. Bildiğim kadarıyla şuan klan savaşları yok ama facebook sayfalarında yakında başlanacağı söyleniyor.

Sonuç Olarak
Oyun gayet güzel bir kere indirip denerseniz iyi olur zaten 800 mb birşey oyunun tek eksisi silahların biraz pahalı olması oyun dışında bir sıkıntı yok.

Copyright © 2014 Sitenin hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama ve alıntı yapılamaz !
Kullanıcı Sözleşmesi